RSS Feed

Voňavý domov bez námahy

22. 6. 2019 by

Máte problém zvládat velké úklidy? Už pro vás nemusí být noční můrou. Pro každého, kdo nestíhá z jakéhokoliv důvodu, máme k dispozici jednoduché, a velmi účinné řešení. Stačí si zavolat http://www.wismont-cisteni.cz/ dostupné čištění koberců Praha . Pracujeme s moderními saponáty a parními stroji, a přijdeme ke klientovi vždy co nejdříve.

Víkendy i svátky
Jsme pro vás k dispozici téměř pořád – o víkendech i svátcích, abyste na úklid nemuseli dlouho čekat. Pokud chcete vědět, kolik by stály některé úklidové služby, o které máte zájem, sdělíme vám to předem. Rádi vám pomůžeme zbavit se všech nečistot, od koberců až po okna. Seznam našich prací, včetně referencí, fotografií a ceníku najdete na našem webu, stejně jako objednávkový formulář.

Jak to probíhá? Jednoduše, zavoláte nám, nebo si vyplníte formulář, a o zbytek se postaráme my. Konečná kontrola naší práce proběhne vždy s klientem, aby se ujistil, že je vše, tak jak si přál. Podrobný harmonogram jednotlivých kroků vám sdělíme před začátkem práce. S námi vás nic nepřekvapí.


Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.