S čím vám může pomoci psycholog?

Máte-li občas pocit, že je toho na vás moc, že jste na všechno sami a že někdy ne tak úplně uspokojivě zvládáte svůj život, pak není žádná ostuda, když si o tom potřebujete s někým promluvit. Ve chvíli, kdy jsou určitá témata, se kterými se nemůžete svěřit ani nejlepšímu příteli nebo partnerovi, anebo jste se s nimi naopak už svěřili, ale nebyli vám schopni poradit nebo pomoci, pak také nastává správná chvíle na vyhledání psychologické péče. Psychologická poradna na Floře vám stejně jako mnoho jiných odborníků může poskytnout pomoc s následujícími tématy:

Pomoc odborníků

  • Porozumění sobě sama – svým pocitům, emocím, obavám, problémům, a to v kontextu přítomného okamžiku, ale i v rámci celého dosavadního života.
  • Seberozvoj – nikdy není pozdě na to, začít se sebou pracovat. Práce s vlastním sebepoznáním a jeho další modelování je proces na celý život a uvidíte, že vám přinese nejeden skvělý pocit.
  • Sebekontrola – pokud rozumíte sami sobě a víte, v čem jste dobří a kde naopak potřebujete podpořit, není pak tak složité se v některých problematických situacích správně ovládat a mít přehled o tom, co děláme a proč.
  • Komunikace – když máme některé komunikační kanály, ať už verbální nebo neverbální, kde nám to trochu skřípe, je na čase nechat si někým nastavit zrcadlo a pochopit, co děláme špatně.
  •  

Comments are closed.