Institut pro ověření identity pomáhá fyzickým i právnickým subjektům

Všichni poctiví podnikatelé, který mají svoji podnikatelskou činnost na internetu už ví, v jak velkém konkurenčním prostředí se pohybují a kolik poctivé a intenzivní práce a úsilí musí vynaložit, aby se v takovém prostředí udrželi. Kromě dobře vedených webových stránek cílených na ty správné klienty, je potřeba k úspěchu ještě dobrá pověst a tu je potřeba chránit.

Bohužel nekalá konkurence si našla svůj způsob poškozování jiných podnikatelů i na internetu, a právě k tomu slouží ve velké míře anonymní subjekty a fiktivní účty, které jsou založeny s jediným jasným cílem, poškodit konkurenci, odradit zákazníky a způsobit finanční i morální újmu.
V takových případech je potřeba zakročit proti tvůrcům falešných recenzí, různých stížností posílaných dokonce i k prošetření kontrolním orgánům a novodobým záškodníkům.

Užitečné nástroje

Právě pro takové problémy institut pro ověření identity vytváří velice účinné softwarové nástroje, které pomáhají omezit podnikatelům riziko újmy, které jim plyne z hanobení jejich produktů prostřednictvím fiktivních nespokojených zákazníků, kteří se snaží ovlivnit ostatní falešnými recenzemi a stížnostmi anebo vytváří falešné objednávky produktů s úmyslem vytvořit podnikatelům ztráty.

Comments are closed.